عمومی

تغییرات عمده در سیستم سونریست

تغییرات عمده در ثبت نام فروشندگان

بالاخره و پس از ماه ها، بروزرسانی هسته نرم افزاری سونریست به پایان رسید و این سیستم شاهد تغییرات عمده ای شده است. از مهم ترین این تغییرات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

-بهبود عملکرد نرم افزاری سونریست

-بهبود سرعت وبسایت

-تغییرات ظاهری سونریست

-بهبود عملکرد پنل فروشندگان سونریست

-بهبود گرافیک پنل فروشندگان سونریست-

-بهبود گرافیک و عملکرد سیستم ثبت نام سونریست

-بهبود گرافیک پنل مشتریان سونریست

 

تغییر روند ثبت نام و تائید فروشندگان عزیز

در سیستم قبلی پنل فروشنده ای سونریست، ثبت نام فروشنده در دو مرحله جدا از هم رخ میداد. یعنی کاربر ابتدا باید به صورت عادی ثبت نام می کرد و بعد از طریق فرم ویژه ثبت نام فروشنده اطلاعاتش رو برای بازبینی ارسال میکرد. ولی در بروزرسانی جدید سونریست. بعد از ثبت نام، هر زمان که تمایل داشته باشید در سونریست فروشنده بشید می تونید از طریق دکمه قرار داده شده در پنل مشتریان به نام “ارتقا حساب کاربری به فروشنده” به پنل فروشنده ها برید و مراحل ارتقا حساب کاربریتون رو انجام بدین. در سیستم جدید امکان ارسال مدارک و ثبت اطلاعات بهینه تر شده و کارکردن با اون خیلیه راحت تر از قبل هست.

 

یه نکته برای آینده

با توجه به اینکه پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ایران (فتا) اعلام کرده احراز هویت کامل خریداران و فروشنده ها در سایت های فروشگاهی ضروری هست. در بروزرسانی های آتی سونریست سیستم جامع احراز هویت اضافه خواهد شد که سبب بهبود خدمات سونریست و حفظ امنیت سایبری این مجموعه خواهد شد.

 

کلام آخر….

در پایان ضمن قدردانی از شما، خواهش میکینم در صورتی که در عملکرد سیستم سونریست به دلیل بروزسانی های عمده نرم افزاری اختلالی مشاهده کردید از طریق ایمیل info@sonerist.com و یا از طریق سیستم پشتیبانی با بخش فنی سونریست در میان بذارید.

نوشته های مشابه