عمومی

تغییرات عمده در بروزرسانی نرم افزاری سونریست

تصویر بروزرسانی سونریست

تو چند روز اخیر تیم فنی سونریست سخت مشغول تغییرات تو بخش های مختلف وبسایت بود که به ناچار مجبور شدیم برای چن ساعت سونریست رو از دسترس عموم خارج کنیم که ازین بابت از همه کاربرای عزیز عذرخواهی می کنیم.
در آپدیت جدید سونریست، ظاهر وبسایت به طور کلی عوض شده و بعضی از صفحات داخلی مثل فرم ورود و ثبت نام، صفحه محصولات، سوالات متداول و چند بخش دیگه تغییر کردند.
ازین پس ثبت نام در سونریست با شماره تلفن همراه امکان پذیره، قبل از این آپدیت عضویت در سایت با ایمیل انجام می شد. ولی به دلیل معضلاتی مثل فراموش ایمیل یا رمز عبور و یا مشکلات مربوط به یادآوری رمز عبور سونریست تصمیم گرفت در این نگارش از نرم افزار سونریست تلفن همراه رو جایگزین ایمیل کنه. این جایگزینی چنتا فایده داره که میشه به مهمترینش ورود با رمز یکبارمصرف اشاره کرد. فقط کافیه توی صفحه ورود سونریست شماره تلفنی که در سونریست با اون عضو شدین رو وارد کنید و روی دکمه دریافت رمز یکبارمصرف کلیک کنید تا رمز عبور برای شما پیامک بشه. لازم به ذکر هست که کاربرانی که قبل از اعمال شماره تلفن همراه به عنوان نام کاربری در سیستم ثبت نام کرده بودند می توانند به همان شیوه قبل وارد حساب کاربری خود شده و نسبت به ثبت شماره تلفن همراه خود اقدام نمایند.

در این نسخه از سونریست، سیستم امتیازی سونریست رو به صورت آزمایشی اضافه کردیم. البته این سیستم هنوز در دسترس عموم قرار نگرفته و داره مراحل تست خودش رو میگذرونه…
یکی دیگه از تغییرات عمده در سونریست، اضافه شدن طرح های تشویقی فروشندگان، برای ایجاد هیجان در فروش و همچنین افزایش فروش محصولات فروشندگان سونریست هست که به صورت مفصل و در یک پست خبری جدید بهش پرداخته میشه.
تغییر بعدی صورت گرفته اضافه شدن یک بخش جدید به انتهای صفحه محصولات هست که به معرفی برند آن محصول و شرایط تهیه و ارسال کالا توسط فروشنده رو شرح میده.

دیدگاهتان را بنویسید