رویه های بازگردانی کالا

بدون شک یکی از بهترین سرمایه های هر کسب و کاری اعتماد مشتریان می باشد از اینرو سونریست بر خود لازم می داند تا هموراره در جهت اعتلای اطمینان مشتریان و کاربران عزیز تلاش نماید.سونریست از لحظه ثبت سفارش تا دریافت آن و همچنین بعد از آن در کنار شما خواهد بود.هرچند پس ثبت سفارش کالای ارسالی توسط واحد فروش بررسی می گردد ولی ممکن است به دلیل بروز خطاهای سیستمی و یا انسالی در کالای ارسالی برای شما اشتباهی صورت گیرد.مطمئنا سونریست در کنار شما خواهد بود تا بتوانید کالای خود را مرجوع ساخته و یا با کالای دیگری تعویض نمایید.

اگر کالایی را که دریافت نموده اید با اطلاعاتی که ما در این پایگاه از آن کالا منتشر کرده ایم متفاوت است و یا بسته دریافتی دارای کسری می باشد بایستی  مراتب را سریعا از طریق شماره تماس ۳۷۶۸۹۵۲۰-۰۵۱ با کارکنان واحد امور مشترکین سونریست در میان بگذارید.

تصاویر موجود از محصولات بر روی فروشگاه  سونریست تنها جهت کمک به خرید مشتری بوده و نمی توان با استناد به آنها اعلام مغایرت نمود،تنها ملاک مغایرت برای سونریست مشخصات اعلام شده برای هر محصول است مانند رنگ،اندازه،طرح و….

توجه داشته باشید جهت مرجوع ساختن کالاهای دارای مغایرت بایستی کالا در همان بسته بندی که ارسال شده است قرار داده شود و به آدرس سونریست ارسال شود.هرگونه ایجاد خراش و یا نوشتن آدرس و… روی بسته بندی اصلی کالا خریداری شده مانع برخوداری از گارانتی بازگشت محصول سونریست می گردد.

لازم به ذکر است همراه کالا مرجوع شده بایستی اصل فاکتور فروش را نیز در بسته بندی قرار داده و ارسال نمایید.

در صورتی که کالای خریداری شده جز کالا هایی باشد که بایستی ظاهر فیزیکی آنها سالم و بدون عیب و نقص باشد،می بایست مشتری تا ۲۴  ساعت بعد از دریافت کالا مراتب را به واحد امور مشترکین سونریست به شماره ۳۷۶۸۹۵۲۰-۰۵۱ اطلاع دهد.قابل ذکر است بایستی همراه با کالای مرجوع شده اصل فاکتور فروش را نیز برای سونریست ارسال نمایید.

چه کالاهایی مشمول این گارانتی می شوند؟

  • محصولات ویترای
  • محصولاتی که به هر صورت بر روی اشیا شکستنی مانند سفال ، شیشه و…. کار می شوند.
  • انواع تابلوها و قاب ها
  • کالاهایی که حاوی اشیای شکستنی یا آسیب دیدنی مانند ساعت و… می باشند.

توجه:بر اساس ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک سونریست ۷ روز فرصت انصراف از خرید برای مشتریان خود قرار داده است.تنها هزینه تحمیل شده بر مشتری هزینه بازپس فرستاندن کالا برای سونریست می باشد.

توجه:انصراف از خرید تنها شامل کالاهایی می باشد که به هیچ عنوان از بسته بندی خود خارج نشده باشد و دخل و تصرفی در آن ها رخ نداده باشد،هرگونه تغییر،استفاده از کالا و حتی باز شدن بسته بندی کالا مانع استفاده مشتری از مهلت هفت روزه انصراف از خرید می گردد.

اگر مشتری پس از ثبت سفارش و قبل از ارسال کالا توسط سونریست از خرید خود منصرف شود می تواند مراتب را از طریق شماره ۳۷۶۸۹۵۲۰-۰۵۱ با کارشناسان فروش سونریست مطرح نمایند.در صورتی که مشتری بعد از دریافت کالا از خرید خود منصرف گردد می بایست حداکثر تا ۷روز از تاریخ فاکتور مراتب را اطلاع دهد.

در صورتی به همراه محصول خریداری شده مشتری،کالایی به عنوان هدیه نیز ارسال گشته باشد،ضروری است هدیه به همراه کالا نیز مرجوع گردد.

نحوه بازگرداندن کالا

موکدا به مشتریان عزیز توصیه می گردد قبل از اقدام به ارسال کالا برای سونریست حتما با کارشناسان سونریست هماهنگی های لازم را انجام دهند.

لازم است کالای مرجوعی و تمام متعلقات آن در بسته بندی مناسب قرا گرفته و به همراه فاکتور فروش برای فروشنده کالا ارسال گردد.

اگر ساکن مشهد هستید  و محصول خریداری شده متعلق به مجموعه سونریست است(فروشنده آن خود سونریست است)می توانید کالا را به وسیله پیک آنلاین (تاچسی،الوپیک و…) برای سونریست ارسال نمایید،در این شرایط کافیست فاکتور نهایی سرویس پیک خود را برای ما به نشانی support@sonerist.com ارسال نمایید. (هزینه سرویس تنها در صورت تائید کارشناس سونریست مبنی بر استفاده از خدمات پس از فروش سونریست به حساب شما واریز می گردد.)

در صورتی که ساکن سایر شهرهای ایران هستید،می بایست کالای مرجوعی را از طریق پست پیشتاز برای سونریست یا فروشنده کالا ارسال نمایید. از آنجایی که پرداخت هزینه ارسال به شما تنها توسط دریافت رسید پستی امکان پذیر است لذا لازم است از رسید خود عکسی خوانا تهیه و به آدرس support@sonerist ارسال نمایید.قابل ذکر است هزینه پست پیشتاز توسط  قابل پرداخت بوده و هزینه استفاده از سایر روش ها به عهده مشتری خواهد بود. (هزینه سرویس تنها در صورت تائید کارشناس سونریست مبنی بر استفاده از خدمات پس از فروش سونریست به حساب شما واریز می گردد.)

بازگشت وجه به چه صورت انجام خواهد شد؟

در صورتی که کالای خریداری شده به دلیل مغایرت،کسری و یا ایرادات ظاهری و فیزیکی مرجوع گردد،پس از بررسی و تائید کارشناسان هزینه ارسال کالا به دفتر شرکت (یا دفتر فروشنده) بر عهده سونریست (یا فروشنده) خواهد بود.اگر به هر دلیل مغایرت،کسری و ایرادات اعلام شده توسط مشتری توسط کارشناس سونریست تائید نگردد هزینه ارسال برعهده مشتری خواهد بود.

پس از تائید کارشناس،از سونریست با شما تماس گرفته می شود تا اطلاعات بانکی لازم جهت بازگرداندن وجه کالا و  هزینه ارسال  آن دریافت شود.به دلیل زیر ساخت های بانکی و محدودیت های موجود،انتقال وجه به حساب شما ممکن است تا ۷۲ ساعت به طول انجامد.

هزینه ارسال کالا به سونریست برای آندسته از مشتریانی که از خرید خود منصرف می شوند بر اساس ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک به طور کامل بر عهده مشتری بوده و سونریست هیچ گونه مسئولیتی در این زمینه ندارد.